ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Звідки тепловий насос повітря/вода бере тепло?

Тепловий насос повітря/вода виробляє тепло з вуличного повітря, що являється доступним та безкоштовним джерелом енергії.

Тепловий насос за допомогою “циклу Карно” забирає енергію з одної речовини, та віддає другій.
Усім відомі приклади роботи “циклу Карно”:
– чилер або кондиціонер, який забирає тепло з приміщення та охолоджує його, а зовнішній блок, тим часом, віддає тепло на вулицю;
– холодильник, охолоджуючи продукти, нагрівається ззовні.

Дані приклади, а саме: чилер, кондиціонер та холодильник – це холодильні прилади, призначені для охолодження, обладнані комплектацією, мають відповідне налаштування, моторесурс, певні умови роботи, є високоефективними, працюючи на охолодження, є низько ефективними, працюючи на обігрів.

Тепловий насос, на відміну від холодильних приладів, призначений для обігріву та відрізняється від холодильних установок енергоефективністю COP. Якщо врахувати, що наш клімат вимагає 95% року обігрівати будинки, а 5% – охолоджувати, то для таких цілей необхідно встановлювати тепловий насос.

Окрім теплових насосів повітря/вода, від повітря на вулиці працюють також теплові насоси повітря/повітря.
Теплові насоси повітря/вода мають певні переваги над тепловими насосами повітря/повітря, а саме:
– безшумна водяна система опалення;
– зберігається енергоефективність СОР при подачі саме водяного теплоносія на чималу відстань, отже можна застосовувати навіть у великих будинках;
– одна спільна система опалення для всіх установок, що генерують тепло, тобто: котла, теплового насоса, сонячного колектора і т.д.

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.