ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Терморегулятор Danfoss Eco

Терморегулятор Danfoss Eco


Підключіть терморегулятор для батареї опалення Danfoss Eco до базової станції MagicAir, задайте в додатку на смартфоні бажану температуру повітря в приміщенні, і система розумного мікроклімату MagicAir буде підтримувати її автоматично.
При цьому Ви отримуєте:


Принцип роботи терморегулятора Danfoss Eco

Терморегулятор Danfoss Eco

  1. Встановіть розумний термостат на батарею опалення і підключіть його до базової станції MagicAir за допомогою бездротової технології Bluetooth.
  2. Керуйте терморегулятором зі смартфона. Використовуйте смартфон як пульт управління або створіть розклад для автоматичної роботи термостата Danfoss Eco.
  3. Термостат контролює інтенсивність обігріву за Вашими побажаннями. Дані про роботу пристрою і стан повітря відображаються в мобільному додатку.

Керування терморегулятором Danfoss Eco

Для підключення базової станції MagicAir і її коректної роботи з терморегулятором необхідний смартфон з операційною системою iOS (версія 10.0 і вище) або Android (версія 4.4 і вище).

Терморегулятор Danfoss Eco

 


Функції терморегулятора Danfoss Eco


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.