ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли Atmos

Твердопаливні котли Atmos

Піролізні котли Atmos:

Atmos DC S

Atmos DC 200x200

Atmos DC GS

Atmos-GS-200x200

Atmos RS

Atmos-RS-200x200

Atmos C

Atmos-C-200x200

Atmos AC

Atmos-AC-200x200

Котли традиційного горіння Atmos:

Atmos D

Atmos-D-200x200

Котли на пелетах Atmos:

Atmos D P

Atmos-P-200x200

Котли з автоматичною загрузкою палива Atmos:

Atmos DC SP

Atmos-SP-200x200

Котли Atmos

Вибрати систему опалювання однозначно непросто. А от знайти по-справжньому якісного виробника інколи буває майже неможливо. Пересиченість ринку відображається на всіх товарах, тим паче на таких популярних як котли на тверде паливо для опалювання.

Довірити свої кошти та завдання із опалювання приміщення найкраще перевіреному виробникові, який не зі слів знає як підтримувати в приміщенні оптимальну температуру. Котли Atmos – продукція чеського виробника, якнайкраще підходить для цієї місії.

Atmos – це результат зусиль сімейної компанії «Ярослав Цанкарж і син Атмос». Перші котли їхнього виробництва з’явились ще на початку минулого століття та не втратили своєї актуальності досі, пройшовши крізь усі історичні перипетії. Піролізні котли, котли на дровах, котли традиційного горіння, котли із автоматичною подачею, пелетні котли постачаються у більш ніж 48 країн по всьому світі.

На жаль у своєму модельному ряді ТМ “Атмос” немає котлів довготривалого горіння, як наприклад SWaG.

Котли Атмос є популярними в Україні, Росії, Німеччині, Франції, Угорщині. Широкий асортимент вибору котлів виробництва Atmos представляють котли на будь-який смак, різної потужності та здатності до теплозабезпечення.

Проте, всім котлам Атмосу притаманні такі характеристики як:

– Високий рівень ККД;
– Швидкий термін окупності товару;
– Тривалий термін експлуатації;
– Надійність;
– Функціональність.

Перевагами таких котлів є те, що вони можуть працювати не тільки на твердому паливі (дровах, гранулах, вугіллі), але і на комбінації різних видів. Котли Атмос призначені для опалювання приміщень різних типів, в тому числі дачних будиночків, приватних будинків, промислових будівель і навіть під’їздів житлових будинків.

Котли цього виробника забезпечують найкращий рівень опалювання, забезпечуючи оптимальну температуру, та, при цьому, не споживаючи багато дорогого палива.

Матеріали для опалювання котлів дешеві та доступні як в Україні так і в Європі, тому їхня вартість майже не відображається на гаманці. Економічність та відмінна якість котлів Атмос посприяли великому відсотку затребуваності продукції Атмос на ринку.

На сьогодні, виробник випускає близько двохсот видів та модифікацій власних котлів. Усі твердопаливні котли працюють за однією системою піролізного спалювання деревини, вугілля та брикетів.

Купити твердопаливний котел Atmos, піролізні котли, котли на дровах, пелетні котли від провідних українських та європейських виробників із доставкою по Україні можна на сайті Компанії Економтепло. Ми забезпечуємо якісний сервіс на всіх етапах продажу та встановлення котла, а наші фахівці завжди зможуть дати слушну пораду із підбору котла саме для Вашого приміщення.


Будь ласка не дзвоніть за телефоном, який вказаний на відео.
Ця людина на даний момент не займається котлами.

Дзвоніть за телефоном (096) 10-22-938 НазарХочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.