ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли BOSCH

Піролізні котли BOSCH:

Bosch Solid 5000 W

Bosch-Solid-5000 200x200

Котли на дровах традиційного горіння BOSCH:

Bosch Solid 2000 B

Bosch-Solid-2000

Bosch Solid 3000 H

Bosch-Solid-3000

Bosch – виробник зі світовим ім’ям, який не потребує додаткового представлення. Бош – техніка німецького виробництва із більш ніж сторічною історією. Компанія представляє широкий асортимент товарів різноманітної спрямованості, починаючи від побутової техніки і закінчуючи опалювальними системами.

Котел на дровах Бош – це гарантована якість та надійність, не дивно, чому він користується таким широким попитом. Котли на твердому паливі традиційного горіння Бош чи якісний піролізний котел Бош, що є представленими на сайті нашої компанії, мають ряд переваг, характерних для продукції цього виробника:

  • Простота у експлуатації. Як і уся техніка Bosch, котли німецького виробництва також не відрізняються особливою складністю у застосуванні. Проста технологія дозволяє із легкістю справлятись із налаштуванням роботи котла та використовувати його максимально ефективно;
  • Незаперечна якість. Бош – визнаний європейський лідер виробництва техніки, перевірений часом;
  • Доступна ціна;
  • Можливість підключення до інших опалювальних систем;
  • Можливість поєднання різного виду палива;
  • Тривалий процес горіння та великі камери для завантажування. Такий тип установок допомагає продовжити тривалість горіння без додаткової участі людини.

Котли Бош – це чудове рішення проблем із забезпечуванням опалювання та гарячого водопостачання.

Твердопаливні котли Bosch традиційно виготовляються зі сталі чи чавуну. Першопрохідцями цього бренду стали чавунні котли, які і досі користуються незмінною популярністю серед користувачів.

Чавунні твердопаливні котли Львів відомі своїм тривалим терміном експлуатації та надійною установкою. Вони більш стійкі до корозійних процесів і мають невеликі габарити по відношенню до своєї потужності. Такі котли використовуються для опалення приватних та офісних приміщень, дачних будинків, будівель промислового та виробничого спрямування. Відповідно, чим більшою буде площа, яку слід обігрівати, тим більшої потужності буде потрібний котел.

Купити котел Бош – це забезпечити високий рівень ККД, незалежно від типу використовуваного котла. Коефіцієнт корисної дії більшості котлів становить більше ніж 90 %, що характеризує його як високоефективну установку із хорошими показниками теплоефективності.

Великий вибір твердопаливних, піролізних котлів, котлів тривалого горіння та інших можна знайти на сторінці компанії Економтепло. Економтепло представляє продукцію кращих виробників разом із професійними консультаціями спеціалістів, монтажем та налаштуванням Вашого котла та зручною доставкою по всій Україні.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.