ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли Buderus

Піролізні котли Buderus:

Buderus Logano S121-2WT

Buderus-Logano-S121-2WT 200x200

Котли на дровах традиційного горіння Buderus:

Buderus Logano G211D

Buderus-Logano211-200x200

Buderus Logano G 221

Buderus-Logano221-200x200

Buderus Logano S111/S111 WT

Buderus-Logano-s111-200x200

Buderus Logica

Buderus-Logica-200x200

Котли твердопаливні Buderus з автоматичною загрузкою:

Buderus Logano G221A

Buderus-Logano-G221A-200x200

Котел Buderus

Забезпечення якісного та практично безвідмовного опалювання – питання, що турбує чи не кожного власника будинку, промислового приміщення чи будь-якої зони, що потребує теплового забезпечення. Зважаючи на значені зміни у цінах на газове опалення, чи не кожен господар почав замислюватись про зміну типу опалювальної системи на більш доступну.

Опалювання за допомогою котлів на тверде паливо – поширена практика. Вони не тільки є простими у використанні та дуже зручними, але і економічними.

Одним із провідних європейських виробників виготовлення опалювальної техніки є компанія Buderus.

Buderus – німецька торгова марка, яка належить компанії Bosch. Вона охоплює виробництво таких котлів як піролізні, котли на дровах традиційного горіння і котли з автоматичною подачею палива і інших.

Будерус – це незмінна якість німецького виробництва та гарантія тривалої служби. Будерус – це:

  • Висока продуктивність;
  • Доступна ціна;
  • Простота експлуатації;
  • Довготривалість використання.

Buderus – це якість, яка по-справжньому перевірена часом. Виробництво котлів Будерус почалось близько 290 років і за цей час вони впевнено закріпились на ринку як провідний виробник систем опалення. На сьогодні цей виробник  постачальником комплексних послуг із продажу та встановлення енергоефективної опалювальної техніки, а також комплектуючих до неї.

Вибір твердопаливного котла тривалого горіння починається із визначення площі, яку необхідно опалювати та бажаним типом котла. Твердопаливні котли Buderus – це ще і значна економія на опалюванні, вони визнані одними із найбільш економних видів опалювання не лише в Україні, але і в Європі, забезпечуючи опалюванням та кондиціонуванням житлові комплекси, виробничі споруди, об’єкти комунальної та виробничої інфраструктури по всьому світі.

Твердопаливні котли Будерус можна з легкістю використовувати як самостійну установку чи підключати для взаємодії із іншими котлами.

Для любителів екологічної техніки, виробник представляє серії піролізних котлів. Вони не шкодять довкіллю, мають високий рівень ККД та прості у використанні. Піролізний котел Будерус дозволяє самостійно регулювати потужність та є економним у затратах на паливо.

Існують окремі, повністю автоматизовані моделі – котли із автоматичною подачею палива (пелетні котли), які майже не вимагають людської участі в процесі опалювання.

Тож, придбати котел Buderus – значить надовго забезпечити собі якісне безпроблемне опалювання.

Компанія Економтепло пропонує широкий асортимент котлів від найкращих українських та європейських брендів із доставкою по Україні. У нас Ви точно знайдете котел, який підійде для Вашої оселі.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.