ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли CHT

Котел на дровах CHT традиційного горіння:

CHT Logica

CHT-Logica-200x200

Котел CHT

Вибір опалювальної системи часто викликає багато питань: який купити твердопаливний котел? Як його правильно вибрати чи як підібрати ідеальне співвідношення ціни, якості та відповідних функцій саме для ваших потреб – ці і не тільки завдання турбують господаря, який збирається встановити опалювальну систему. Нічого дивного, адже саме цей вибір в подальшому і впливатиме на те, якою буде температура в приміщенні, наскільки економічним буде опалювання та наскільки легким в управлінні буде котел.

Купити котел з гарантією можливо. Польський бренд CHT гарантує якість своєї продукції на 2 роки. CHT – відомий виробник котлів на дровах не тільки у Польщі, але і в усій Європі, експортуючи свою продукцію цілий ряд країн, серед яких: Англія, Німеччина, Ірландія. В Україні цей виробник представлений уже більше ніж 6 років, за які встиг продемонструвати високі показники теплообміну.

Мало цього котли від CHT володіють усіма необхідними сертифікатами, що підтверджують якість котла, незалежно від його виду. Усі котли CHT відповідають європейським нормам якості та безпеки.

CHT – це:

  • Відмінні технічні характеристики;
  • Високий рівень ККД;
  • Тривалий термін служби;
  • Ефективність;
  • Надійний виробник;
  • Гарантія якості.

Серед різноманіття котлів цього виробника розрізняють побутові моделі та промислові.

Компанія Економтепло представляє котли на дровах традиційного горіння CHT.  Перед тим як купити котел, перш за все, необхідно визначити, якими характеристиками він повинен володіти.

Польський піролізний котел CHT працює за принципом сухої переробки палива, тому перед купівлею такого котла необхідно заважити чи зможете Ви дотриматись суворих вимог до палива. Піролізний котел вимагає використовувати дерево, брикети, відходи із дерева. При тому, рівень вологості палива не повинен перевищувати 20%.

Проте, такі вимоги цілком виправдані: піролізний котел споживає мало палива, може працювати на одному завантаженні до 12 годин, має високий рівень ККД та належить до систем із екологічною переробкою палива.

На відміну від піролізних котлів, котли традиційного горіння мають менше вимог до палива, воно згорає за найпростішим принципом. Котли на дровах традиційного горіння можуть працювати і на дровах із вологістю 30-40% так само як і у твердопаливних котлах тривалого горіння.

Купити твердопаливні котли Львів на сторінці компанії Економтепло – це завжди вигідне рішення. У нас Ви знайдете широкий вибір котлів різних типів від провідних виробників: CHT, Bosch, Atmos, Swag, Viadrus, Defro, Kalvis і ін. Окрім того, ми надаємо професійні консультації щодо вибору та встановлення котла, а також із радістю допоможемо його монтувати.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.