Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Твердопаливні котли Elektromet

Котли на дровах Elektomet традиційного горіння:

Elektromet EKO-KWW

Elektromet-eko-kww-200x200

Elektromet EKO-KWW Strong

Elektromet-eko-kww-strong-200x200

Твердопаливні котли Електромет купити в Україні.

Потреба у економних котлах на тверде паливо знайома чи не кожному українцеві. Влаштувати центральне чи автономне опалення у приватному будинку, промислових та комерційних організаціях, майстернях на дачах на заміських будинках може стати цілою проблемою для власника приміщення.

Допомогти вирішити це запитання може купівля котла на дровах. Піролізні котли в Україні – річ давно відома, та, безумовно, необхідна. Стосується це не лише віддалених районів, до яких не встигли провести газ, але і тих господарів, які прагнуть зекономити на опалюванні та використати опалювальну техніку із максимальною користю.

Як купити твердопаливний котел у Львові, ціна та його ефективність – питання, які найчастіше хвилюють покупців. Придбати котел тривалого горіння недорого важко, проте можливо. Мало того: можна поєднати доступну ціну та якісний котел.

Польська компанія Електромет як ніхто інший розуміється на котлах. Електромет – виробник, який знаходиться на ринку не перший рік, та випускає опалювальну техніку різного типу.

Основними характеристиками котлів Електромет є:

 • Високий рівень ККД;
 • Простота використовування;
 • Дешевизна експлуатації;
 • Безпека;
 • Швидкість монтажу;
 • Можливість регулювання;
 • Гарантія 2 роки.

Успіх Опалювальної техніки цього виробника полягає не тільки у високоякісній продукції, яку із року в рік вдосконалює компанія, але і у доступному паливі. Дешевизна використовуваного палива напряму впливає на те, наскільки швидко окупиться товар та наскільки економічним виявиться опалювання в цілому. Основним паливом є: дрова, брикети, антрацит, вугілля.

Компанія Економтепло представляє котли на дровах традиційного горіння Elektromet.

Такий тип котлів особливо затребуваний в Україні, він простий у експлуатації та не потребує додаткових дозволів на встановлення. Цей тип котлів набагато дешевший, аніж твердопаливні котли з автоматичною загрзукою палива.

Електромет відомі як довговічні, економічні та зручні у використанні котли. Поза тим, керівництво дбає за ретельним дотриманням усіх норм виготовлення опалювальної продукції та довіряє цей процес лише найкращим спеціалістам, високоякісним комплектуючим і якісній сировині.

Дотримання усіх європейських стандартів дозволяє котлам Електромет вважатися ідеальним співвідношенням ціни та якості продукції.

Серед свого модельного ряду компанія Elektromet немає котлів на пелетах.

Купити котел недорого, отримати фахові консультації та допомогу у монтажі твердопаливного котла можна звернувшись у компанію Економтепло. Ми спеціалізуємось на продажі та обслуговуванні опалювальної техніки і точно знаємо, який із котлів буде для Вас найкращим!


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45
+38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку


Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук