ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли Moderator

Котли на дровах Moderator традиційного горіння:

Moderator Unika Vento

Moderator-Vento-200x200

Moderator Sensor

Moderator-unika-Sensor-200x200

Moderator Unika MAX

Moderator-unika-Max-200x200

Moderator Unika

Moderator-unika-200x200

Котли Moderator.

Ринок опалювальної техніки пересичений різноманітним приладдям. Проте є ті, кому завжди раді та імена чи назви яких відомі у широких колах. До таких компаній належить і польський виробник Moderator.

Moderator – це більше ніж 30 років досвіду на ринку опалювальної техніки. Історія цього бренду почалась із розробки концепції використання деревних відходів і зараз успішно продовжується у вигляді одного із найбільших та найуспішніших виробників твердопаливних котлів в Польщі та Європі.

Твердопаливні котли тривалого горіння в Україні – це здавна відома техніка. Частково популярність твердопаливних котлів в нашій країні пояснюється дешевизною палива та простотою експлуатації. Їх найчастіше використовували у негазифікованих районах як основний та додатковий засіб опалювання.

Проте, разом із подорожчанням газу, твердопаливні газогенераторні котли все частіше використовуються як основна техніка для опалювання в приватних помешканнях, офісних, промислових будівлях, в майстернях та на дачах. Перехід на твердопаливну техніку зумовив достатньо великий попит на дешеві котли на дровах, тому вибрати необхідну модель серед усього різноманіття виробників буває досить складно.

Купити твердопаливний котел Moderator– значить забезпечити своєму помешканню надійне високоякісне опалювання. Секретом такої популярності виробника є здатність котлів горіти навіть на паливі низької якості, проте одночасно давати хороші показники теплоефективності.

Moderator – компанія, яка протягом усієї своєї історії удосконалює свої навики та не припиняє пошуку новаторських рішень. Впровадження інновацій та постійна співпраця із великими дослідними центрами допомагають компанії Модератор постійно бути на хвилі першості у всіх питаннях опалювання.

Котел та ціна на нього – основне питання, яке зазвичай цікавить потенційних покупців. Купити котел дешево і ризикувати нарватись на неякісну продукцію чи ж значно переплатити за відомий бренд? Альтернатива є. Твердопаливний пелетний котел – річ, яка окупляється швидко, особливо при наявності дешевого палива. Тому головне обрати котел із високим рівнем ККД. Такі якості поєднують в собі котли Moderator Львів.

Перевагами таких котлів можна вважати:

  • Розумну ціну;
  • Відмінна якість;
  • Гарантію на продукцію (2 роки);
  • Економічність;
  • Практичність.

Модератор – постійний учасник міжнародних виставок опалювальної техніки, з яких  компанія регулярно привозить нові нагороди. Високоякісні польські котли Модератор давно заслужили визнання в Європі, тому придбати котел польського виробника Модератор означає отримати продукцію європейської якості за українською ціною.

Замовити твердопаливний котел у Львові можна на інтернет-сторінці компанії Економтепло. У нас Ви знайдете сервіс найвищої якості та опалювальну техніку від надійних виробників за доступними цінами!


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.