ClickCease

Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Твердопаливні котли Palche

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

Palche (базова комплектація)

Palche-200x200

Palche A (з автоматикою)

Palche-A-200x200

Palche T (з терморегулятором)

Palche-T-200x200

Palche V (із зворушувачем)

Palche-V-200x200

Palche VA (із зворушувачем та автоматикою)

Palche-VA-200x200

Palche VT (із зворушувачем та терморегулятором)

Palche-VT-200x200

Котли українського виробництва Palche.

Ціни на паливо стрімко ростуть. Тому нікого не дивує кількість запитів та оголошень на кшталт «куплю котел» чи «продам котел» в Україні. Котел на тверде паливо сьогодні – чудовий варіант не лише зекономити, але і якісно обігріти приміщення. Опалювати житлові, сільськогосподарські та виробничі приміщення однаково ефективно – завдання непросте, проте є виробники, які успішно справляються із цим завданням.

На українському ринку, на щастя, також є представники успішного виробництва твердопаливних котлів, серед яких – сучасні твердопаливні котли українського виробництва Palche купити які можна різними способами.

Котел Palche – це якісна техніка від українського виробника, який уже більше 9 років займається виробництвом твердопаливних котлів тривалого горіння. Основною ознакою цього котла є можливість нижнього та верхнього горіння із періодичним завантаженням палива. Виготовляються вони із спеціальної котлової сталі, яка забезпечує стабільність в опалюванні та надійність всіх процесів.

Котел Palche не вирізняється великими габаритами, проте, має незвично великий теплообмінник . Такий котел здатний обігрівати приміщення різного призначення. І це ще далеко не всі переваги даної моделі котлів.

Гордість виробника – високий рівень ККД, що досягається особливістю конструкції котлів Пальче.

Але є чеські піролізні котли, які мають ще більший ККД.

Palche – український бренд, що стрімко завойовує лідируючі позиції на ринку твердопаливних котлів в Україні. Це один із тих небагатьох виробників, якому вдалось завоювати європейський ринок. Висококваліфіковані спеціалісти, відповідність європейським стандартам, якісний матеріал та продуманість конструкції дали результат у вигляді великого попиту на котли в Україні та сусідній Польщі.

Компанія Економтепло із радістю пропонує можливість купити твердопаливний котел на дровах Palche.

Перевагами продукції цього виробника є:

  • Висока якість;
  • Надійність;
  • Безпека;
  • Простота експлуатації;
  • Гарантія 4 роки;
  • ККД від 80%.

Котли традиційного горіння – одні із найбільш затребуваних моделей. Згоряння відбувається найпростішим способом, вони високоефективні та мають доступну ціну. Перевагою котлів на дровах для України є доступність палива, тому опалювання за допомогою котлів Palche буде в рази економічнішим.

Купити твердопаливні котли Львів в Україні можна на сайті Економтепло. Ми представляємо один із найкращих сервісів з продажу та монтажу твердопаливних котлів. У нас – широкий вибір котлів різних типів від відомих брендів, а також ціни, які не відобразяться на Вашому гаманці.

Фахівці Економтепло завжди знають, який котел буде ефективним для Вашого дому!


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук