ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли Palche

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

Palche (базова комплектація)

Palche-200x200

Palche A (з автоматикою)

Palche-A-200x200

Palche T (з терморегулятором)

Palche-T-200x200

Palche V (із зворушувачем)

Palche-V-200x200

Palche VA (із зворушувачем та автоматикою)

Palche-VA-200x200

Palche VT (із зворушувачем та терморегулятором)

Palche-VT-200x200

Котли українського виробництва Palche.

Ціни на паливо стрімко ростуть. Тому нікого не дивує кількість запитів та оголошень на кшталт «куплю котел» чи «продам котел» в Україні. Котел на тверде паливо сьогодні – чудовий варіант не лише зекономити, але і якісно обігріти приміщення. Опалювати житлові, сільськогосподарські та виробничі приміщення однаково ефективно – завдання непросте, проте є виробники, які успішно справляються із цим завданням.

На українському ринку, на щастя, також є представники успішного виробництва твердопаливних котлів, серед яких – сучасні твердопаливні котли українського виробництва Palche купити які можна різними способами.

Котел Palche – це якісна техніка від українського виробника, який уже більше 9 років займається виробництвом твердопаливних котлів тривалого горіння. Основною ознакою цього котла є можливість нижнього та верхнього горіння із періодичним завантаженням палива. Виготовляються вони із спеціальної котлової сталі, яка забезпечує стабільність в опалюванні та надійність всіх процесів.

Котел Palche не вирізняється великими габаритами, проте, має незвично великий теплообмінник . Такий котел здатний обігрівати приміщення різного призначення. І це ще далеко не всі переваги даної моделі котлів.

Гордість виробника – високий рівень ККД, що досягається особливістю конструкції котлів Пальче.

Але є чеські піролізні котли, які мають ще більший ККД.

Palche – український бренд, що стрімко завойовує лідируючі позиції на ринку твердопаливних котлів в Україні. Це один із тих небагатьох виробників, якому вдалось завоювати європейський ринок. Висококваліфіковані спеціалісти, відповідність європейським стандартам, якісний матеріал та продуманість конструкції дали результат у вигляді великого попиту на котли в Україні та сусідній Польщі.

Компанія Економтепло із радістю пропонує можливість купити твердопаливний котел на дровах Palche.

Перевагами продукції цього виробника є:

  • Висока якість;
  • Надійність;
  • Безпека;
  • Простота експлуатації;
  • Гарантія 4 роки;
  • ККД від 80%.

Котли традиційного горіння – одні із найбільш затребуваних моделей. Згоряння відбувається найпростішим способом, вони високоефективні та мають доступну ціну. Перевагою котлів на дровах для України є доступність палива, тому опалювання за допомогою котлів Palche буде в рази економічнішим.

Купити твердопаливні котли Львів в Україні можна на сайті Економтепло. Ми представляємо один із найкращих сервісів з продажу та монтажу твердопаливних котлів. У нас – широкий вибір котлів різних типів від відомих брендів, а також ціни, які не відобразяться на Вашому гаманці.

Фахівці Економтепло завжди знають, який котел буде ефективним для Вашого дому!


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.