ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли SAS

Котли на дровах SAS традиційного горіння:

 

SAS NWG

SAS-NWG-200x200

SAS NWT

SAS-NWT-200x200

SAS UWG

SAS-UWG-200x200

SAS UWT

SAS-UWT-200x200

SAS MI

SAS-MI-200x200

Вугільні котли SAS з автоматичною загрузкою палива:

SAS GRO-ECO

SAS-Groeco-200x200

Котли з автоматичною загрузкою палива SAS:

SAS ECO

SAS-ECO-200x200

SAS Agro-ECO

SAS-AGRO-ECO-200x200

SAS Multi

SAS-Multi-200x200

SAS Multi Flame

SAS-Multi-Flame-200x200

SAS Slim

SAS-Slim-200x200

Котли SAS.

Опалювання будинку – завжди актуальна проблема, тому зробити його якомога дешевшим та комфортнішим у використанні – завдання не з легких. Постійне зростання вартості газу турбує кожного українця, особливо тих, хто напряму залежить від наявності та ціни цього виду палива.

Ні для кого не секрет, що економні котли на дровах в Україні існують давно та є достатньо популярними. В більшій мірі, вони є невибагливими, простими у використанні і, що головне, перевіреними часом. Купити твердопаливний котел у Львові – прекрасна альтернатива дороговартісним системам опалювання.

Одним із виробників, які займають незмінно лідируючі позиції в Україні є котли польського бренду SAS. SAS представляють великий вибір економічних котлів на тверде паливо, серед яких кожен знайде той, який потрібен саме йому.

Асортимент SAS багатий на автономні котли, побутові котли, котли для теплиць та, звичайно промислові. Завдяки такому котлові можна опалювати різні типи приміщень.

Як купити твердопаливний котел тривалого горіння? Для того, щоб котел сповна виконував всі свої функції, перш за все, його необхідно правильно вибрати, що не завжди просто.

Основними критеріями вибору твердопаливних котлів САС є:

  • Паливо. Ціна на паливо різна. Тому, обираючи, уважно ознайомтесь із тим на чому ж буде опалюватись Ваш котел: дрова, вугілля, пелети чи щось інше;
  • Площу приміщення чи будівлі, яка планується опалюватись та висота її стель;
  • Потужність котла;
  • Рівень ККД;
  • Показники температури в регіоні.

Основними перевагами твердопаливних котлів САС є, перш за все, широкий вибір техніки. Серед модельного ряду САС є: міні-котли, які підійдуть для побутових потреб із незначними показниками потужності; великі промислові котли, потужність яких становить від 23 кВт. На жаль торгова марка САС немає серед свого модельного ряду сучасних піролізних котлів.

Виробництво таких котлів було засновано на досвіді як вітчизняних так і іноземних спеціалістів. Завдяки цьому, котли польського виробництва SAS є чудово адаптованими до умов українського ринку та потреб, залишаючись у доступній ціні.

SAS відомі своїми котлами традиційного горіння, котлами із автоматичною загрузкою, котлами на пелетах, які ми із радістю може представити у компанії Економтепло.

Купити котел із автоматичною загрузкою SAS – значить забезпечити собі спокій на тривалий період часу. Котел із автоматичною подачею здатен сам регулювати кількість необхідного палива та контролювати його надходження.

Котел на пелетах – популярна модель у Європі, завдяки екологічності своєї роботи та високому рівневі ККД.

Проте, найпопулярнішою моделлю в Україні являються твердопаливні котли традиційного горіння. Вони прості у використанні, невибагливі та не потребують особливих умов. Особливо актуальним є у негазифікованих районах.

Купити твердопаливний котел із доставкою завжди можна на сторінці компанії Економтепло.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.