ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли Stropuva

Твердопаливні котли тривалого горіння Stropuva (Стропува):

Stropuva S (на дрова)

Stropuva-S-200x200

Stropuva U (на вугілля)

Stropuva-U-200x200

Stropuva S Ideal

Stropuva-ideal-200x200

Stropuva

Традиційно, котли твердопаливного горіння мають лише одну асоціацію: важкий чорний дим, та людина, яка постійно зобов’язана слідкувати за наявністю палива всередині котла. Проте, цей шаблон, на щастя, уже давним-давно застарів, в більшій мірі завдяки вдосконаленню існуючих сучасних котлів на дровах та появі нових виробників із кардинально новим підходом та поглядом на опалювальну техніку.

Одним із таких інноваційних виробників можна вважати і литовсько-українську компанію Stropuva. Попри те, що перший котел їхнього виробництва з’явився у 2000 році, Стропува можуть похвалитися успіхом, якого досягли економні котли на тверде паливо не лише в Литві, але і поза її межами.

Зокрема, в Україні, котли Стропува купити може чи не кожен хазяїн – це відомий бренд, що впевнено займає лідируючі позиції.

Котли Stropuva ввели поняття котлів тривалого горіння (свічей) та котел верхнього горіння. Вони змогли повністю змінити уявлення про чеські піролізні котли. Тепер процес опалювання став ще простішим.

Вони більше не мають високих труб, чорного диму та постійної потреби знаходитись біля котла.

Котли Стропува можуть працювати до 30 годин на одному завантаженні дров та до 5 діб при завантаженні вугілля.

Виробництво цих котлів відбувається як в Литві, так і в Україні. Котли українського виробництва виготовляються за тією ж технологією, що і у Литві. Враховуються усі європейські норми та проводиться суворий контроль якості продукції.

Основним секретом високої ефективності котлів Стропува є особливий тип горіння: зверху вниз. Він забезпечує повільне згоряння палива та дозволяє не перегріватися котлові.

Паливо для котла теж більш ніж доступне в Україні. Для опалювання використовуються:

  • Дрова;
  • Пелети;
  • Вугілля;
  • Брикети.

Окрім того, на продукцію Стропува поширюється гарантія на 5 років.

Вони володіють простою конструкцією: два циліндри, між якими є вода, яка постійно нагрівається та утворюється в пар, який передається до розподілювача

Економічний підхід до витрат палива, незалежність котла від електричних носіїв, абсолютна безпечність, надійність, простота експлуатація – це ще далеко не всі переваги котлів Стропува.

Запатентована технологія виготовлення котла гарантує максимальну ефективність оригінального котла, яку не зможуть забезпечити навіть найкращі підробки.

Купити твердопаливний котел тривалого горіння у Львові Стропува – найкраще рішення для Вашого дому. Замовлення можна зробити у спеціалістів компанії Економтепло, або ж на сайті. Разом із тим Ви отримуєте професійну консультацію фахівця та можливість доставки по всій Україні.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.