ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли SWaG

Твердопаливні котли тривалого горіння SWaG:

SWaG D

SWaG-D-200x200

SWaG U

SWaG-U-200x200

Повітряні котли SWaG:

Теплогенератори SWaG:

SWaG-200x200

SWaG котел купити в Україні.

Обираючи опалювальну техніку для свого дому, важко не розгубитись у широкому асортименті різноманітних типів піролізних котлів і брендів, тому буває досить складно зорієнтуватись і купити котел в Україні, який мав би доступну ціну, та справно виконував би свої функції.

Український бренд твердопаливних котлів SWaG представляє котли на тверде паливо українського виробництва, які поєднали в собі найкращі характеристики опалювальної техніки, опираючись на європейський досвід, новітні технології та потреби українців.

Котел на дровах SWaG – це, перш за все, економія. Виробник подбав про особливу систему горіння, яка порівнюється із сірником, який горить довше, будучи спрямованим догори.

Конструкція котла Swag використовує саме цей горіння: воно починається у самому верху котла і поступово переходить на інші шари. Завдяки такому способу, котел використовує менше палива, та, при тому, тривалість горіння може складати до 144 годин на одному завантаженні.

Тому, опалювальні котли українського виробництва Swag зарекомендували себе як лідера серед опалювальної техніки в Україні.

Перевагами котлів Swag є:

 • Довговічність. Особливий тип горіння дозволяє такому котлові менше нагріватись (не вище 550 градусів), завдяки чому, котел не перегрівається і довший час може служити у порівнянні із аналогічними котлами;
 • Безпечність. Котли Сваг не є вибухонебезпечними. Твердопаливний котел Сваг не може вибухнути. Особливості його конструкції дозволяють йому навіть при надзвичайній ситуації уникнути травматизму;
 • Економічність. Сваг – котли, які ідеально підходять для опалювання за умов економічної нестабільності. Вони є абсолютно невибагливими до палива і максимально ефективно використовують ресурси;
 • Високий рівень ККД. Котли Сваг є абсолютними рекордсменами в ефективності використовуваного палива. Середній показник усіх котлів – 91%;
 • Доступна ціна;
 • Простота використання;
 • Гарантія 5 років.

Котли Swag є затребуваними як у негазифікованих районах так і для використання у промислових об’єктах, площа яких може досягати 10 000 м.

Котел тривалого горіння Сваг – один із найбільш надійних виробів на українському ринку. Він майже не потребує додаткової участі людини, та максимально спрощує роботу із котлом.

Повітряні котли, котли на дровах, котли традиційного горіння – Swag пропонує вибір котлів для різних типів приміщень та потреб у теплозабезпеченні.

Купити котел у Львові та із доставкою по Україні можна на сторінці компанії Економтепло. Економтепло співпрацює із кращими брендами котлів з автоматичною загрузкою палива та забезпечує своїм користувачам найбільш якісний сервіс.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.