ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли Viadrus

Піролізні котли Viadrus:

Viadrus Hefaistos P1

Viadrus-hefaistos-p1 200x200

Котли на дровах Viadrus традиційного горіння:

Viadrus Herkules U 22 C

Viadrus-U22-200x200

Viadrus Herkules U 22 D

Viadrus-U22-200x200

Viadrus Herkules U 24

Viadrus-U24-200x200

Детальніше

Viadrus Herkules U 26

Viadrus-U26-200x200

Viadrus Lignator

Viadrus-Lignator-200x200

Детальніше

Пелетний котел Viadrus:

Viadrus Ekoret

Viadrus-Hercules-ekoret

Детальніше

Viadrus Hercules ECO

Viadrus-Hercules-eco

Твердопаливні котли з автоматичною загрузкою Viadrus:

Viadrus Hercules DUO

VIadrus-DUO-200x200

У пошуках ідеальної опалювальної системи, важко не виділити явних лідерів виробництва твердопаливних котлів. Серед них впевнено затвердився і чеський виробник Viadrus.

Viadrus – торгова марка, що представляє виробництво надійних чугунних котлів на тверде паливо уже більше ніж сто років на ринку Східної та Центральної Європи. Такий успіх був зовсім невипадковим: роки плідної праці та вдосконалення власної продукції, надійний матеріал  та сучасний підхід принесли компанії заслужений успіх.

Сьогодні Viadrus – це:

  • Якість;
  • Безвідмовність у роботі;
  • Надійність;
  • Простота використання.

В Економтеплі Viadrus представлені такими котлами: піролізні котли, котли на дровах традиційного горіння, котли на пелетах, котли з автоматичною подачею палива. Проте модельний ряд самого виробника є набагато ширшим, включаючи і чугунні радіатори, завдяки яким і з’явився перший котел Viadrus.

Чавунний котел Viadrus широко відомий у Європі. За допомогою такого котла можливо з легкістю опалювати приміщення різного типу, починаючи від приватного приміщення і закінчуючи комерційною будівлею.

Котли Viadrus в Україні теж користуються заслуженою популярністю, воно і не дивно: Віадрус представляють широкий вибір котлів, для різних потреб, різних приміщень та з різною потребою у паливі (газ, рідке паливо та тверде).

Твердопаливні котли Viadrus особливо актуальні в Україні. На сьогодні, вони дозволяють значно зекономити на опалюванні, не потребують особливого догляду та є вкрай економічними у питанні закупівлі паливної речовини, а котли на дровах є чи не найкращим варіантом для забезпечення опалювання у негазифікованих районах.

Основними характеристиками цього виробника вважається тривалий термін роботи, що більшою мірою забезпечується матеріалом, із якого виготовляються котли. Чавун – метал, відомий своєю міцністю та витривалістю.

Слід зазначити, що чугунні котли горять на одному завантаженні палива приблизно 3-4 години, а це набагато менше в порівнянні з твердопаливними котлами довготривалого горіння, які горять близько доби на дровах на одному завантаженні палива.

Продукція, виготовлена із чавуну – це гарантований термін експлуатації не менше 25 років. Чавун не боїться корозії, чавунні котли компактні та зручні, для них легко знайти місце у приміщенні.

Саме тому наш інтернет-магазин пропонує купити котел Віадрус за доступною ціною. Такі котли мають сертифікати, що підтверджують їхню якість, вони відповідають екологічним нормам України, є ефективними та економними.

Економтепло – компанія, яка дбає про якісне опалювання Вашої будівлі. У нас Ви знайдете твердопаливні котли, піролізні котли, котли на дровах, пелетні котли та все необхідне для їх якісного функціонування. Економтепло – це тепло для Вашого дому. Також тут ви можете купити твердопаливний котел у Львові за доступною ціною та з гарантією від виробника.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.