ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли Viadrus

Піролізні котли Viadrus:

Viadrus Hefaistos P1

Viadrus-hefaistos-p1 200x200

Котли на дровах Viadrus традиційного горіння:

Viadrus Herkules U 22 C

Viadrus-U22-200x200

Viadrus Herkules U 22 D

Viadrus-U22-200x200

Viadrus Herkules U 24

Viadrus-U24-200x200

Детальніше

Viadrus Herkules U 26

Viadrus-U26-200x200

Viadrus Lignator

Viadrus-Lignator-200x200

Детальніше

Пелетний котел Viadrus:

Viadrus Ekoret

Viadrus-Hercules-ekoret

Детальніше

Viadrus Hercules ECO

Viadrus-Hercules-eco

Твердопаливні котли з автоматичною загрузкою Viadrus:

Viadrus Hercules DUO

VIadrus-DUO-200x200

У пошуках ідеальної опалювальної системи, важко не виділити явних лідерів виробництва твердопаливних котлів. Серед них впевнено затвердився і чеський виробник Viadrus.

Viadrus – торгова марка, що представляє виробництво надійних чугунних котлів на тверде паливо уже більше ніж сто років на ринку Східної та Центральної Європи. Такий успіх був зовсім невипадковим: роки плідної праці та вдосконалення власної продукції, надійний матеріал  та сучасний підхід принесли компанії заслужений успіх.

Сьогодні Viadrus – це:

  • Якість;
  • Безвідмовність у роботі;
  • Надійність;
  • Простота використання.

В Економтеплі Viadrus представлені такими котлами: піролізні котли, котли на дровах традиційного горіння, котли на пелетах, котли з автоматичною подачею палива. Проте модельний ряд самого виробника є набагато ширшим, включаючи і чугунні радіатори, завдяки яким і з’явився перший котел Viadrus.

Чавунний котел Viadrus широко відомий у Європі. За допомогою такого котла можливо з легкістю опалювати приміщення різного типу, починаючи від приватного приміщення і закінчуючи комерційною будівлею.

Котли Viadrus в Україні теж користуються заслуженою популярністю, воно і не дивно: Віадрус представляють широкий вибір котлів, для різних потреб, різних приміщень та з різною потребою у паливі (газ, рідке паливо та тверде).

Твердопаливні котли Viadrus особливо актуальні в Україні. На сьогодні, вони дозволяють значно зекономити на опалюванні, не потребують особливого догляду та є вкрай економічними у питанні закупівлі паливної речовини, а котли на дровах є чи не найкращим варіантом для забезпечення опалювання у негазифікованих районах.

Основними характеристиками цього виробника вважається тривалий термін роботи, що більшою мірою забезпечується матеріалом, із якого виготовляються котли. Чавун – метал, відомий своєю міцністю та витривалістю.

Слід зазначити, що чугунні котли горять на одному завантаженні палива приблизно 3-4 години, а це набагато менше в порівнянні з твердопаливними котлами довготривалого горіння, які горять близько доби на дровах на одному завантаженні палива.

Продукція, виготовлена із чавуну – це гарантований термін експлуатації не менше 25 років. Чавун не боїться корозії, чавунні котли компактні та зручні, для них легко знайти місце у приміщенні.

Саме тому наш інтернет-магазин пропонує купити котел Віадрус за доступною ціною. Такі котли мають сертифікати, що підтверджують їхню якість, вони відповідають екологічним нормам України, є ефективними та економними.

Економтепло – компанія, яка дбає про якісне опалювання Вашої будівлі. У нас Ви знайдете твердопаливні котли, піролізні котли, котли на дровах, пелетні котли та все необхідне для їх якісного функціонування. Економтепло – це тепло для Вашого дому. Також тут ви можете купити твердопаливний котел у Львові за доступною ціною та з гарантією від виробника.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук