ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли Vita Klimat

Твердопаливні котли тривалого горіння Vita Klimat (Віта Клімат):

Віта Клімат

Vita-Klimat-200x200

Котел тривалого горіння VitaKlimat, Львів

В епоху, коли кожна хвилина на вагу золота, особливо важливою стає техніка, яка дозволяє економити той самий час, не відбиваючись при цьому на якості роботи. Це стосується також і котлів. Якісний котел на дрова сьогодні – це потужна система опалювання, яка здатна нагрівати приміщення та підтримувати необхідну температуру, використовуючи мінімум часу на своє обслуговування.

Котел довготривалого горіння – найкраще вирішення такої проблеми. Завдяки спеціальній конструкції, твердопаливний котел тривалого горіння може забезпечити небачений раніше час опалювання. Є представники такого виду обладнання і в Україні.

Компанія VitaKlimat уже близько десяти років займається виготовленням та продажем котлів на тверде паливо, вивчивши усі особливості потреб в опаленні в Україні. VitaKlimat– це котли, які стали втіленням усіх побажань клієнтів, тому з гордістю вважаються одними із найкращих.

Саме VitaKlimat ми завдячуємо появі в Україні котлів верхнього горіння, вони були першими, хто привіз їх із Прибалтики та почав встановлювати, на власному досвіді вивчаючи всі нюанси експлуатації котлів. Ця компанія виступає не лише виробником, але і консультантом із питань встановлення та експлуатації котлів VitaKlimat.

Котли довготривалого горіння виробництва Віта Клімат мають запатентований спосіб забору повітря та особливу форму. Такі газогенераторні котли високі і нагадують своєю формою свічку. Завантаження палива відбувається зверху, після чого проходить запалювання верхніх дров. Такий спосіб дозволяє зробити процес горіння значно довшим і котел не вимагає постійного поновлення палива кожні 5 годин. Зручно.

Другою перевагою котлів Віта Клімат є їх повна незалежність від енергопостачання, що особливо важливо в умовах її нестабільної подачі. Вони не мають ніяких додаткових елементів, які б робили роботу котла залежним від наявності електроенергії – вигідно, економічно, безпечно.

Виготовляються такі котли зі спеціальної котлової сталі, яка робить його важчим та міцнішим за аналогічні котли із іншого матеріалу. Вони випускаються із дном, попри поширену думку про ненадійність такої конструкції. Віта Клімат удосконалили дно своїх котлів і тепер воно може рухатись, не сприяючи перегріванню пристрою.

Виробник надає 2 роки гарантії на свою продукцію чим забезпечує:

  • Надійність;
  • Простоту експлуатації;
  • Консультації;
  • Високий рівень ККД;
  • Тривале горіння;
  • Безпечну конструкцію.

Для опалювання котел довготривалого горіння VitaKlimat використовує дрова, брикети, тирсові брикети, поєднання дров та тирси. Котел сам здатен регулювати кількість палива для підтримання необхідної температури в приміщенні.

Такий котел можна встановлювати у житлових приміщеннях, на промисловості, в приватних будинках та навіть у підвалах. Твердопаливний котел Львів довготривалого горіння Віта Клімат може працювати у приміщенні, де немає доступу до повітря. У такому випадку до котла прикріплюється спеціальний рукав який дає йому можливість черпати повітря ззовні.

Замовити котел тривалого горіння на сайті компанії Економтепло – значить забезпечити своєму дому якісне опалювання від провідного українського виробника.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.