ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Банна піч

Kalvis

Купити банну піч легко!

Багато працювати – безперечно добре. Проте, правильно розслабитись теж непогане вміння. Бані та сауни стали незмінним атрибутом відпочинку тому, побудова приміщень для них нікого уже не дивує. Основним у бані чи сауні є, безперечно, температура повітря, тож важливо правильно підібрати систему опалювання, яка би забезпечила необхідний рівень температури і одночасно не відобразилась на гаманці власника.

Тож, що таке банна піч і як її вибрати, зараз поговоримо.

Банна піч, а вірніше твердопаливний котел для саун – річ особлива. Вибрати її варто, ретельно зваживши параметри приміщення. Відповідно, чим більшим є приміщення, тим більший та потужніший апарат потрібно встановлювати.

Розрізняють як котли на дровах, так і електричні моделі. Вони майже однакові за своєю ефективністю, але можуть разюче відображатись у вартості обслуговування.

Котли на тверде паливо для саун діють за всім відомим принципом, використовуючи як паливо найдоступніший матеріал: дрова. Деревина в Україні є доступною та не надто позначається на загальній ціні експлуатації котла на дровах довготривалого горіння.

Електричні котли ж дозволяють зробити процес опалювання максимально автоматичним, але мають недолік – пряму залежність від наявності електроенергії та вартості на неї.

Печі для сауни електричні здатні створювати сухий пар, сучасні моделі надзвичайно зручні та прості в експлуатації. Електропіч легко контролюється за допомогою пульта та не потребує попередньої заготівлі палива. Окремі моделі мають у своїй комплектації систему парогенерації.

Незалежно від Вашого вибору, котел для бані є абсолютно безпечним пристроєм, який, до того ж, служитиме Вам довгі роки.

Камінка для бані має ряд переваг:

– Високий рівень ККД. Коефіцієнт корисної дії таких пристроїв зазвичай є вищим ніж 80 %, що безперечно є показником якісної роботи котла;

– Невибагливість до палива. Як паливо для твердопаливних котлів у Львові для бані використовують звичайні дрова;

– Тривала дія. Час горіння окремих моделей становить до 12 годин;

– Доступна ціна;

– Тривала експлуатація.

Вибрати якісний котел для сауни неможливо без правильного підбору виробника. Одним із безперечних лідерів на ринку України із продажу твердопаливних котлів є бренд Kalvis.

Kalvis – котли литовського виробництва, що зарекомендували себе як професіоналів найвищої якості в Україні та країнах Європейського союзу.

Kalvis – це перш за все, функціональні котли, які виготовляються із міцного металу (вага цих котлів зазвичай важча від інших ).

Купити банну піч можна на сайті компанії Економтепло, де Ви знайдете широкий вибір котлів-плит від провідних виробників за доступними цінами.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.