Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Двоконтурні твердопаливні котли

Viadrus-Ekoret

Двоконтурні котли ціни

Відмова від централізованого опалення – доволі поширена тенденція, яка спостерігається протягом останніх років. І якщо у багатоквартирних будинках, опалювання забезпечує ЖЕК, то у приватних будівлях цю проблему доводиться вирішувати самостійно. Який тип опалення вибрати? Як купити піролізний котел і не переплатити? – це мабуть, найбільш поширені запитання, які виникають перед прийняттям остаточного рішення.

Твердопаливні котли з бойлером Львів, Луцьк – недорога альтернатива центральному опаленню. Такий варіант згодиться, коли необхідно забезпечити якісний обігрів, який, окрім цього, буде простим у експлуатації, довговічним та надійним.

Для опалювання двоконтурний котел на тверде паливо потребує дерева, вугілля чи пелетів, які не є дороговартісними в Україні, чим забезпечують економічність такого котла.

Основними функціями двоконтурного твердопаливного котла тривалого горіння є: обігрів та гаряче водопостачання, з чим він успішно справляється. Проте, регулювати необхідну температуру у котлі такого типу практично неможливо, що є чи не єдиним мінусом такої установки.

Конструкція двоконтурного котла на дровах доволі проста: він містить дві спіралі, вода нагрівається у казані і проходить по трубах, нагріваючи приміщення, після чого повертається назад.

Котли опалення двоконтурні мають ряд переваг, серед яких:

  • Зручність та надійність у використанні;
  • Доступна ціна;
  • Тривалий термін служби;
  • Невибагливість;
  • Простота монтажу.

Серед інших позитивних рис двоконтурних котлів можна назвати і відсутність потреби додаткової закупівлі обладнання для підігріву. Двоконтурні котли також можна розділити на кілька видів, найпопулярнішими серед яких є котел з бойлером.

Двоконтурні котли – ідеальне рішення для власників особняків: опалювання стає у рази дешевшим завдяки доступному та дешевому паливу.

Одним із прикладів двоконтурного котла можна назвати котли бренду Centrometal. Це відомий виробник, який заслужив визнання в Україні та поза її межами. Такі котли – прості та екологічні, вони стануть в пригоді і в опалюванні дачі і у приватній будівлі.

Високий рівень ККД твердопаливного двоконтурного котла дозволяє йому швидко окупити свою вартість.

Для того щоб купити якісний пелетний котел в Україні нема потреби шукати продавця поза її межами. Двоконтурні котли ціна на які достатньо доступна є популярним продуктом, тому замовити їх в інтернеті достатньо просто.

Інтернет-магазин Економтепло є одним із кращих постачальників двоконтурних котлів. Ми проводимо монтаж твердопаливних котлів різного типу від провідних виробників для того щоб максимально зручно та доступно зберігати тепло Вашої будівлі.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку


Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук