ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Двоконтурні твердопаливні котли

Viadrus-Ekoret

Двоконтурні котли ціни

Відмова від централізованого опалення – доволі поширена тенденція, яка спостерігається протягом останніх років. І якщо у багатоквартирних будинках, опалювання забезпечує ЖЕК, то у приватних будівлях цю проблему доводиться вирішувати самостійно. Який тип опалення вибрати? Як купити піролізний котел і не переплатити? – це мабуть, найбільш поширені запитання, які виникають перед прийняттям остаточного рішення.

Твердопаливні котли з бойлером Львів, Луцьк – недорога альтернатива центральному опаленню. Такий варіант згодиться, коли необхідно забезпечити якісний обігрів, який, окрім цього, буде простим у експлуатації, довговічним та надійним.

Для опалювання двоконтурний котел на тверде паливо потребує дерева, вугілля чи пелетів, які не є дороговартісними в Україні, чим забезпечують економічність такого котла.

Основними функціями двоконтурного твердопаливного котла тривалого горіння є: обігрів та гаряче водопостачання, з чим він успішно справляється. Проте, регулювати необхідну температуру у котлі такого типу практично неможливо, що є чи не єдиним мінусом такої установки.

Конструкція двоконтурного котла на дровах доволі проста: він містить дві спіралі, вода нагрівається у казані і проходить по трубах, нагріваючи приміщення, після чого повертається назад.

Котли опалення двоконтурні мають ряд переваг, серед яких:

  • Зручність та надійність у використанні;
  • Доступна ціна;
  • Тривалий термін служби;
  • Невибагливість;
  • Простота монтажу.

Серед інших позитивних рис двоконтурних котлів можна назвати і відсутність потреби додаткової закупівлі обладнання для підігріву. Двоконтурні котли також можна розділити на кілька видів, найпопулярнішими серед яких є котел з бойлером.

Двоконтурні котли – ідеальне рішення для власників особняків: опалювання стає у рази дешевшим завдяки доступному та дешевому паливу.

Одним із прикладів двоконтурного котла можна назвати котли бренду Centrometal. Це відомий виробник, який заслужив визнання в Україні та поза її межами. Такі котли – прості та екологічні, вони стануть в пригоді і в опалюванні дачі і у приватній будівлі.

Високий рівень ККД твердопаливного двоконтурного котла дозволяє йому швидко окупити свою вартість.

Для того щоб купити якісний пелетний котел в Україні нема потреби шукати продавця поза її межами. Двоконтурні котли ціна на які достатньо доступна є популярним продуктом, тому замовити їх в інтернеті достатньо просто.

Інтернет-магазин Економтепло є одним із кращих постачальників двоконтурних котлів. Ми проводимо монтаж твердопаливних котлів різного типу від провідних виробників для того щоб максимально зручно та доступно зберігати тепло Вашої будівлі.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.