ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Камины

Kalvis-1-1-150x150

centropelet-z-150x150

Купити камін в Україні

Що ніколи не вийде із моди – це камін. Річ практична, та, безперечно, прийдеться до смаку будь-кому. Що може бути краще за приємне розслаблення біля каміна після важкого дня чи приємне тепло в домі у особливо неприємну погоду? Каміни представлені у широчезному асортименті, різноманітних форм, дизайну та розмірів. Тому щоб вибрати і купити камін, який ідеально пасуватиме до Вашого дому та виконуватиме свої основні функції необхідно добре придивитись.

Для того щоб камін став не лише гідною окрасою Вашої оселі, але і зміг обігріти її, слід звертати увагу на такі характеристики як:

  • Рівень ККД;
  • Теплова потужність;
  • Розмір камери.

Розрізняють такі види камінів як: газові, електрокаміни, каміни на дрова.

Каміни на дровах – ідеальний варіант для заміських будинків. Його практично неможливо встановити у квартирі, проте це найбільш популярний вид камінів. Камін на дрова – це класичний варіант, який стане окрасою будь-якого інтер’єру.

За типами, каміни поділяються на відкриті та закриті. Існує міф, що відкриті каміни краще горять, проте він залишається лише міфом. Тим паче, що на заміну традиційним камінам, прийшли потужніші і більш мобільні та функціональні моделі.

Більш сучасний варіант – поєднання каміна та твердопаливного котла на дровахкамін з водяним контуром. Його можна встановлювати як і традиційний камін та опалювати за допомогою брикету чи дров. Такий камін буде якісно опалювати на лише приміщення у якому він встановлюється, а всю будівлю, адже працює, в основному на всю систему опалення.

Однак слід зазначити, що каміни мають набагато менший ККД, аніж сучасні піролізні котли та горять менше часу на одному завантаженні ніж сучасні твердопаливні котли тривалого горіння, які ще називають котли-свічі.

Всередині каміна із водяним контуром встановлено спеціальну акумуляційну ємність, що підключається до системи опалювання. Камін із водяною сорочкою може використовуватись як альтернативне чи додаткове рішення для опалювання приватного будинку.

Камін з водяним контуром – прекрасна альтернатива газу та якісна економія на ньому.

Каміни, печі на дровах, каміни із водяною сорочкою бренду Kalvis – надійний та естетичний вибір.

Вибір каміна починається із визначення відповідного розміру каміна по відношенню до площі приміщення та ваги, яку може витримати підлога. Якщо вага каміну на дровах буде завеликою, то слід задуматись про використанні печі-каміну. Піч-камін традиційно є легшим та має менші розміри, ніж традиційні котли на тверде паливо.

Економтепло – компанія, яка представляє широкий вибір камінів та котлів на будь-який смак. Ми пропонуємо лише якісну продукцію від провідних брендів, монтаж котлів та професійні консультації. Купити камін чи твердопаливний котел Львів тепер зовсім просто!


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.