ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Котли на дровах

Котли на дровах Swag

 • Ціна: від 10600грн. до 31380 грн.

Котли на дровах Altep

 • Ціна: від 19600 грн. до 306100 грн.

Котли на дровах Centrometal

 • Ціна: від 1121 € до 2879 €

Котли на дровах Kalvis

 • Ціна: від 671 € до 1182 €
 • Теплообмінник: чавун

Котли на дровах Kalvis

 • Ціна: від 35600 грн. до 89700 грн.

Котли на дровах Kalvis

 • Ціна: від 30500 грн до 105000 грн

Котли на дровах Neus

 • Ціна: від 13300 грн до 144400 грн

Як вибрати котел на дрова

Питання постійного подорожчання опалення в Україні стоїть достатньо гостро і неоднозначно та залишається актуальним на протязі тривалого часу, тому кожен раз виникає потреба у економному та доступному варіанті опалювання. Твердопаливні котли – чудовий сучасний засіб, який надовго вирішить цю проблему.

Твердопаливні котли поділяються за матеріалом, на якому вони працюють: котел на дровах, піролізний котел, котел на вугіллі, брикеті і т.д. Є ще також твердопаливні котли тривалого горіння.

Тведопаливний котел на дрова можна обладнати пелетним пальником, який дасть змогу подавати паливо автоматично, працюватиме функіонально подібно до пелетних котлів.

Котел на дровах у м. Львів – установка, яка не потребує додаткового представлення. Дрова, як найбільш економний та доступний матеріал для опалювання в Україні поважають та часто використовують для опалювання приватних будівель, адміністративних та промислових приміщень.

Така популярність котла на дровах зовсім недаремна. Він володіє цілим рядом переваг над іншими засобами опалювання:

 • Високий рівень тепловіддачі;
 • Доступність матеріалу (дров);
 • Економічність;
 • Незалежність від централізованих систем;
 • Тривалий термін експлуатації;
 • Безпека для довкілля;
 • Висока корозійна стійкість.

Серед недоліків твердопаливних котлів можна назвати постійну потребу у подачі дров, що може створювати невеликі незручності у використанні.

Котел на дровах, дешево – чи реально це?

Купити котел на дровах можна від різних виробників Palche, Buderus, CHT, Viadrus, Kalvis, Centrometal, Bosch, Defro, СЕТ, SAS, Elektromet, Moderator – різноманіття
вибору виробників на ринку величезне, незалежно від Вашого вибору, котел на дровах завжди зможе якісно зекономити Ваші кошти на опалювання:

По-перше, дрова є найбільш доступним матеріалом, який не потребує додаткових вкладень.

По-друге, встановлення котла на дровах не вимагає спеціальних дозволів різноманітних інстанцій, а високий рівень тепловіддачі швидко окупає вартість котла, тому така установка має ідеальне співвідношення ціни, якості та результативності.

Найкращі котли на дрова – це ретельно дібрані відповідно до приміщення та матеріалу. Виготовляються котли із чавуну або ж сталі.

Сталевий котел на дровах вважаються більш витривалими у порівнянні із чавунними, проте мають коротший термін експлуатації.

Чавунні ж котли експлуатуються довше, та є нестійкими до різкої зміни температури.

Тому купити котел на дровах у Львові, в Києві, Луцьку, Харкові, Вінниці чи будь-де в Україні – це завжди доступне, економічне рішення, яке точно виправдає очікування, швидко окупиться та зможе якісно обігрівати приміщення протягом тривалого часу.

Запитання та відповіді про котли на дрова

Скільки часу горить котел на дровах на одному завантаженні палива?
Тривалість горіння котлів на дровах на одній загрузці палива є різною в залежності від типу горіння твердопаливного котла. Твердопаливні котли традиційного горіння горять на одному завантаженні палива близько 4-6 годин на одному завантаженні палива. Піролізні котли горять в середньому 6-8 годин на одному завантаженні палива. Є ще також котли на дровах тривалого горіння. Цей тип твердопаливних котлів горить на одному завантаженні палива близько 18-24 годин. Тривалість горіння багато в чому залежить від правильності підключення твердопаливного котла, якості палива, а саме вологості дров та їх породи.

Який ККД у котлів на дровах?
На ринку України зараз представлено більше 100 різних виробників котлів на дровах. Кожен з них намагається заманити споживача доступною ціною свого товару, хорошою якістю та намагається сконструювати свій виріб так, щоб у нього був якомога більший коефіцієнт корисної дії (ККД). ККД показує наскільки ефективно дрова спалюються в котлі та скільки тепла ми отримаєм на виході завантаживши певну кількість палива. ККД як і тривалість горіння залежить від типу горіння котла. У котлів традиційного горіння цей показник складає близько 75-80%. У котлів тривалого горіння близько 80-85%. Найвищий ККД серед котлів на дровах мають піролізні котли – у них цей показник становить близько 89-92%. Але такий високий ККД вони мають лише на якісному сухому паливі (вологість дрова має складати до 20%).

Чи може працювати котел на дровах коли пропало світло?
Більшість сучасних твердопаливних котлів є енергозалежними. Чи можуть працювати вони без електроенергії? – Так, можуть! Але основне питання при вимкненні світла при працюючому котлі полягає у тому, куди дівати тепло, яке вироблається ним в цей момент. Тут є декілька варіантів. Варіант 1, якщо у вас система опалення розведена по приміщенні з великими діаметрами труб, у народі її ще називають «система з природньою циркуляцією», то при правильному підключенні котла на дровах тепло зможе подаватися на приміщення і без циркуляційного насосу. Варіант 2: ББЖ в парі з акумулятором. Сучасні гелеві акумулятори можуть протриматись на одній зарядці до 10 годин. За час паливо встигне догоріти і ваш котел на дровах не закипить. 

Чому в деяких котлах на дровах утворюється конденсат, а з димоходу тече смола або чорний дьоготь?
Дуже часто власники котлів на дровах зустрічаються із такою проблемою, що під час їх роботи з димоходу тече смола а у самому котлі утворюється конденсат. Чому так відбувається? Причин може бути багато, але найчастіше таке явище відбувається через неправильне підключення котла на дровах на до системи опалення приміщення. Якщо сучасний котел на дровах неправильно підключити до системи опалення, то під час його роботи з димоходу тече смола, у самому котлі утворюється конденсат і котел може спалювати у 2-3 рази більше дров, ніж потрібно. 

Чи можна з котла на дровах отримувати теплу воду на гаряче водопостачання ГВП?
Переважна більшість твердопаливних котлів є одно контурними, тобто працюють лише на опалення. Але під час їх роботи можна також нагрівати воду для ГВП. Це здійснюється за допомогою бойлера непрямого нагріву зі спіраллю всередині, або ж акумуляційної ємності з теплообмінником або навіть із бойлером всередині. При правильному монтажі котла на твердому паливі в парі з бойлером непрямого нагріву чи акумуляційною ємністю ви можете отримувати теплу воду на ГВП при мінімальних затратах.  

Чи можна котел на дровах підключити в парі з газовим чи електричним котлом?
Є багато випадків, коли котли на дровах монтуються в існуючу систему опалення, джерелом опалення, в якій вже є або газовий котел, або електричний котел. Цілком зрозуміло, що у власників приміщень виникає питання чи можна твердопаливний котел підключити в парі з газовим чи електричним котлом? Будь-який котел на дровах можна підключити в парі з газовим чи електричним котлом, при чому зробити це таким чином, що коли догорає паливо в твердопаливному котлі і немає нового завантаження палива, то автоматично включається додаткове джерело опалення (електричний котел, газовий котел).  


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.