ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Котли на пелетах 


SAS


Defro

Centrometal

Atmos

Viadrus-Ekoret

Пелетний котел з автоматичною подачею палива купити в Україні

Опалювання приміщення – річ, як мінімум недешева. Окрім того, далеко не всі сучасні види опалювальних систем є безпечними для довкілля. Проте, часто вибирати не доводиться і ми схиляємось до найбільш близького нам варіанту. Ціни на газ і електроенергію, від яких залежить більшість котлів невпинно ростуть і це заставляє шукати господарів альтернативні рішення.

Одним із таких альтернативних способів можна назвати і пелетний котел, або, як його ще називають, котел на деревні гранули. Котли на гранули давно завоювали примхливий ринок Європи, яка прагне до екологічності.

Особливістю такого виду котлів є гранули (пеллети), за допомогою яких вони опалюються. Це відносно новий вид опалювання, який, однак прижився в багатьох країнах світу і Україна не стала в цьому списку виключенням.

Переваги котла на гранулах очевидні:

 • Це доступний тип опалювального обладнання;
 • Такі котли є екологічними, вони не шкодять довкіллю,
 • Вони є незалежними він центральних систем опалювання;
 • Економічність;
 • Швидка окупність;
 • Автоматизація;
 • Простота в використанні;
 • Доступна ціна.

Опалювання котлами на гранулах є значно ефективнішим ніж газовим котлом, чи, тим паче електричним котлом, зважаючи на вартість останнього. Такі котли мають невелику камеру і саме завдяки їй вони здатні підтримувати температуру, яка не перевищує 140ка градусів. Це і є запорукою високого коефіцієнту корисної дії та тривалої служби такого твердопаливного котла.

Власне пеллети – це невеликі гранули циліндричної форми – відходи деревного виробництва, які є паливом для котла. Гранули пресуются, в них додається певний розчин, який запобігає гниттю та втраті здатності до горіння, що притаманно дерев’яним виробам.

Саме завдяки такому підходові, пелети чудово зберігаються.

Іще одним приємним бонусом встановлення пелетного котла із автоматичною подачею палива є відсутність необхідності узгоджувати встановлення устаткування із різними інстанціями, що економить не лише час, але і кошти.

Тривалість горіння на одному завантаженні палива за рахунок бункера є набагато більшою ніж у котлів тривалого горіння, піролізних котлів, котлів плит, а також будь-якого іншого котла на дровах.

Очищати пелетні котли Львів просто. Достатньо лише вигрібати золу, один раз на тиждень. Пелетні котли повністю автоматизовані, що більше ніж просто зручно. Одного завантаження гранулами буде достатньо для того щоб котел працював цілий тиждень без повторного оновлення гранул.

Пелетний котел ціна на нього є дуже доступною, що робить устаткування на гранулах практично незамінним засобом опалювання для будь-якої місцевості та будівлі.

Вибрати котел на гранулах правильно допоможе компанія Економтепло, основною спеціалізацією якого є продаж та монтаж твердопаливних котлів. У нас Ви зможете знайти котел на гранулах таких виробників як: SAS, Defro, Centometal, Atmos, Viadrus, які заслужено отримали визнання не тільки в Україні, але і за її межами.

Економтепло дбає про затишок Вашої оселі!


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.