ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Котел-плита

Viadrus-Ekoret

Котли-плити на твердому паливі.

Проблема відсутності газу знайома багатьом не зі слів. Без постійного джерела опалювання такі прості і водночас необхідні речі як приготування їжі, прийняття ванн та обігрів оселі стають справжньою проблемою.

Проте, вирішити таке питання можна і не застосовуючи кардинальні кроки, достатньо просто купити котел-плиту.

Котли-плити на тверде паливо – просто незамінні помічники у негазифікованих районах. Вони здатні повністю усунути проблеми, пов’язані із відсутністю газу.

Перевагами котла-плити на твердому паливі є:

– Простота у обслуговуванні;

– Висока ефективність;

– Можливість приготування їжі без необхідності придбання плити;

– Високий рівень тепловіддачі;

– Можливість підключення до системи опалення будь-якого типу.

Такий тип котла відомий здавна: він зручний, практичний, а зараз ще і багатофункціональний. З часу винайдення котел з конфорками значно змінився та вдосконалився, проте основні свої функції виконує, як і раніше, справно.

Вибрати котел-плиту теж досить просто. Одним із основних критеріїв вибору будуть розміри площі, яку слід опалювати: чим вона більша, тим потужніший котел необхідно придбати.

Цінна інформація також і про ККД Вашого котла, чим вищим є цей показник, тим швидше окупиться вартість котла і тим більше економічно вигідним він буде. Котли-плити на твердому паливі можуть підтримувати і додаткові функції, які покращують тепловіддачу.

Котел-плита Львів здатен значно полегшити життя у житлових приміщеннях, при тому, що конструкція такого котла не відрізняється від звичайного твердопаливного котла на дровах паливом для нього слугує звичайні дрова і вугілля.

Традиційно, такі пристрої виготовляються із чавуну, оскільки саме цей метал найшвидше нагрівається та може довго зберігати тепло.

Одним із провідних виробників котлів із конфорками є Kalvis. Kalvis – це котли україно-литовського виробництва, які заслужили визнання по всій Україні. Калвіс – це, перш за все, безвідмовність у роботі та доступна ціна. Вони розраховані на опалювання площі від 40 до 180 квадратних метрів.

Твердопаливний котел з плитою має невисоку ціну та доступний майже кожному покупцеві. Твердопаливний котел з плитою має дуже просту конструкцію, яка і є запорукою його ефективної роботи, але такі котли мають менший ККД ніж піролізні котли, приблизно на 10-15%. По тривалості горіння котли з комфорками горять набагато менше, ніж твердопаливні котли тривалого горіння в декілька раз.

Також зараз на ринку є твердопаливні пелетні котли з автоматичою загрузкою палива, які можуть горіти на одному завантаженні бункера від 5 до 7 днів.

Купити твердопаливні котли у Львові можна в Компанії “Економтепло”. Переваги нашого інтернет-магазину очевидні: Економтепло спеціалізується на продажі та монтажі твердопаливних котлів та двоконтурних твердопаливних котлів тому тут Ви точно знайдете все необхідне для успішної та довготривалої роботи Вашого котла.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.