ClickCease

Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Котел-плита

Viadrus-Ekoret

Котли-плити на твердому паливі.

Проблема відсутності газу знайома багатьом не зі слів. Без постійного джерела опалювання такі прості і водночас необхідні речі як приготування їжі, прийняття ванн та обігрів оселі стають справжньою проблемою.

Проте, вирішити таке питання можна і не застосовуючи кардинальні кроки, достатньо просто купити котел-плиту.

Котли-плити на тверде паливо – просто незамінні помічники у негазифікованих районах. Вони здатні повністю усунути проблеми, пов’язані із відсутністю газу.

Перевагами котла-плити на твердому паливі є:

– Простота у обслуговуванні;

– Висока ефективність;

– Можливість приготування їжі без необхідності придбання плити;

– Високий рівень тепловіддачі;

– Можливість підключення до системи опалення будь-якого типу.

Такий тип котла відомий здавна: він зручний, практичний, а зараз ще і багатофункціональний. З часу винайдення котел з конфорками значно змінився та вдосконалився, проте основні свої функції виконує, як і раніше, справно.

Вибрати котел-плиту теж досить просто. Одним із основних критеріїв вибору будуть розміри площі, яку слід опалювати: чим вона більша, тим потужніший котел необхідно придбати.

Цінна інформація також і про ККД Вашого котла, чим вищим є цей показник, тим швидше окупиться вартість котла і тим більше економічно вигідним він буде. Котли-плити на твердому паливі можуть підтримувати і додаткові функції, які покращують тепловіддачу.

Котел-плита Львів здатен значно полегшити життя у житлових приміщеннях, при тому, що конструкція такого котла не відрізняється від звичайного твердопаливного котла на дровах: паливом для нього слугує звичайні дрова і вугілля.

Традиційно, такі пристрої виготовляються із чавуну, оскільки саме цей метал найшвидше нагрівається та може довго зберігати тепло.

Одним із провідних виробників котлів із конфорками є Kalvis. Kalvis – це котли україно-литовського виробництва, які заслужили визнання по всій Україні. Калвіс – це, перш за все, безвідмовність у роботі та доступна ціна. Вони розраховані на опалювання площі від 40 до 180 квадратних метрів.

Твердопаливний котел з плитою має невисоку ціну та доступний майже кожному покупцеві. Твердопаливний котел з плитою має дуже просту конструкцію, яка і є запорукою його ефективної роботи, але такі котли мають менший ККД ніж піролізні котли, приблизно на 10-15%. По тривалості горіння котли з комфорками горять набагато менше, ніж твердопаливні котли тривалого горіння в декілька раз.

Також зараз на ринку є твердопаливні пелетні котли з автоматичою загрузкою палива, які можуть горіти на одному завантаженні бункера від 5 до 7 днів.

Купити твердопаливні котли у Львові можна в Компанії “Економтепло”. Переваги нашого інтернет-магазину очевидні: Економтепло спеціалізується на продажі та монтажі твердопаливних котлів, тому тут Ви точно знайдете все необхідне для успішної та довготривалої роботи Вашого котла.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук