ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Atmos DC GS

Атмос GS

Atmos DC GS

Відділ продажу:

+38 (067) 100-12-74;

+38 (050) 100-12-74;

Atmos DC GS

Потужності моделі серії DC GS (20-70кВт)

Опис, ціни та технічні характеристики моделі:  Atmos

Піролізні котли Atmos серії DC_GS
Назва

Потужність

кВт

Площа
Atmos DC 20 GS 15-20 кВт 150-200 м²
Atmos DC 25 GS 20-25 кВт 200-250 м²
Atmos DC 32 GS 25-35 кВт 250-350 м²
Atmos DC 40 GS 30-40 кВт 300-400 м²
Atmos DC 50 GSX 35-49 кВт 350-490 м²
Atmos DC 70 GSX 70 кВт 600-700 м²

Оплата частинами від приватбанку

Atmos DC GS .

Опис піролізних твердопаливних котлів Atmos GS

   Перевагою нового котла Atmos GS є те, що котел має повністю керамічну топку (простір топки викладено керамікою), в якій відбувається ідеальне згоряння палива з мінімальними викидами в атмосферу. Утворення дьогтю і конденсатів зведено до мінімуму. Менше конденсатів = триваліший термін служби котла.

   Котел забезпечує попередню сушку палива з його подальшою газифікацією при підвищеній температурі. Перевагою котла на дровах є те, що первинно підігріте повітря підводиться безпосередньо над соплом і, таким чином, одночасно не горить велика кількість палива, не має коливання потужності та виділення газу з усієї загрузки. Рівномірне надходження сильно підігрітого первинного повітря з обох сторін забезпечує газифікацію лише необхідної кількість палива. Котел Atmos GS є гранично економним, має невеликий розхід палива і високий ККД спалювання 91 – 94% в цілому обсязі потужності. Такий порядок установки сприяє процесу перетворення деревних трісок і відходів деревини в газ. Вторинне повітря, яке проходить в соплі для газифікації, також сильно нагрівається. В якості теплообмінника використовується задній димохід. Таким чином, полум’я не охолоджується і відбувається максимально можливе згоряння спалюваних речовин. Нижня топка викладена керамікою, в ній догорає полум’я, і згоряють всі вуглинки, які провалюються вниз. В результаті виходить зола, яка може застосовуватися у вигляді відмінного сільськогосподарського добрива.

   Черговою новинкою є витяжний вентилятор для продуктів згоряння. Повітря в котел не нагнітається, а навпаки – відсмоктуються продукти згоряння. Перевагою цієї новинки є швидке розтоплювання і практично 100% відсутність викидів диму в паливну.

   Як захист від перегріву, в котлі є охолоджувальний теплообмінник до якого підключається спеціальний запобіжний клапан. В разі загрози перегріву, клапан відкривається і впускає холодну воду з водопроводу в котел. Вода, яка попадає в даний теплообмінник забирає на себе надлишкове тепло і зливається в каналізаційний стік.

Atmos DC GS

Atmos DC 20GS, Atmos DC 25GS, Atmos DC 32GS, Atmos DC 40GS, Atmos DC 50GSX, Atmos DC 60GSX, Atmos DC 70GSX 

Atmos DC GS

Монтаж 

Твердопаливні котли Atmos  обов’язково підключаються з Laddomat 21 або з термічним клапаном Esbe, для того щоб температура води яка повертається в котел була не нижче 65°С. Робоча температура котла повинна коливатись в межах 80-90 °С. Багато хто задасть питання: «Для чого мені на батареї 80-90°С?». Для того щоб отримати відповідь на це або інші питання зв’яжіться з нашими менеджерами. Котли Atmos рекомендовано використовувати з акумуляційними ємностями.

Atmos DC GS

Регулювання

Потужності котлів регулюється механічною заслонкою FR 124, яка автоматично закривається або відкривається тим самим збільшуючи або зменшуючи подачу кисню в котел. При досягненні потрібної температури заслонка практично повністю закривається, що дозволяє запобігти перегрівання котла. Котел також оснащений регулюючим термостатом, яким керується робота вентилятора. На регулюючому термостаті температура встановлюється на 5°C нижче, ніж на регуляторі тяги FR 124. Котли також оснащені термостатом для продуктів згоряння, який відключає вентилятор після згоряння палива. Без вентилятора котли працюють на потужності до 70% від номінальної потужності.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.