Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Atmos DC RS

Атмос RS

Знято з виробництва

Відділ продажу:

+38 (098) 563-35-91;

+38 (099) 090-45-16;

Потужності моделі серії DC RS (26-32 кВт)

Опис, ціни та технічні характеристики моделі:  Atmos

Піролізні котли Atmos серії DC RS
Назва

Потужність

кВт

Площа
Atmos DC 24 RS 26 кВт 200-260 м²
Atmos DC 30 RS 32 кВт 260-320 м²

IQ

 

Опис піролізних котлів на дровах Атмос RS:

Піролізні котли ATMOS DC24RS, DC30RS призначені для опалення дач, котеджів, приватних будинків та інших об’єктів з тепловтратами 15-32 кВт. Котли зроблені для спалювання дерев’яних брикетів і дерева. В якості палива можна використовувати якісні дерев’яні брикети діаметром 7-10 см і довжиною 20 – 30 см і будь-яку суху деревину,  дерев’яні поліна, тріску довжиною не більше 33 см. Також можна спалювати деревину більшого діаметра; при цьому номінальна потужність знижується, але час горіння продовжується. В котлі неможна  спалювати буре і чорне вугілля, тирсу і дрібну дров’яні  відходи. В крайньому випадку, в якості резервного палива, можна спалювати вугільні брикети. Велика загрузочна камера котла дозволяє вкладати великі дерев’яні поліна і цілі упаковки брикетів.

Котли Атмос DC 24 RS і  Атмос DC 30 RS
• мають витяжний вентилятор
• рекомендоване паливо – дров’яні брикети o 7,5 -10 см, довжина 20 – 30 см
• дрова (поліна) – резервне паливо

Монтаж

Твердопаливні котли Atmos  обов’язково підключаються з Laddomat 21 або з термічним клапаном Esbe, для того щоб температура води яка повертається в котел була не нижче 65°С. Робоча температура котла повинна коливатись в межах 80-90 °С. (багато хто задасть питання: «Для чого мені на батареї 80-90°С?». Для того щоб отримати відповідь на це або інші питання звяжіться з нашими менеджерами) Котли Atmos рекомендовано використовувати з акумуляційними ємностями.

Регулювання

Потужності котлів регулюється механічною заслонкою FR 124, яка автоматично закривається або відкривається тим самим збільшуючи або зменшуючи подачу кисню в котел. При досягненні потрібної температури заслонка практично повністю закривається, що дозволяє запобігти перегрівання котла. Котел також оснащений регулюючим термостатом, яким керується робота вентилятора. На регулюючому термостаті температура встановлюється на 5°C нижче, ніж на регуляторі тяги FR 124. Котли також оснащені термостатом для продуктів згоряння, який відключає вентилятор після згоряння палива. Без вентилятора котли працюють на потужності до 70% від номінальної потужності.


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45
+38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук