Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Повітря-гріючі котли

Centrometal

Atmos

Повітряне опалення будинку широко розповсюджене у таких країнах як США, Канада, та і Європа все більше схиляється до переходу на повітряні котли на дровах.

Повітряні котли можуть працювати в парі з:

  • Електричним котлом;
  • Газовим котлом.

Повітряне опалення чудово підійде для опалювання заміського будинку та великих територій. Принцип роботи такої установки простий: джерело тепла нагріває повітря, а спеціальні труби розносять його по необхідній території. Нічого складного немає і організації роботи котлів повітряного опалення.

Основним завдання є визначитись із джерелом опалювання. Донедавна найбільш популярним із них був газовий котел, проте із підвищенням цін на газ, таке опалювання виросло у вартості, проте не втратило своїх безумовних переваг. Таке опалювання може працювати на повністю автоматизованій системі та не потребує ручної регуляції: система сама визначає подачу газу до пальника в залежності від температури в приміщенні.

Твердопаливні котли тривалого горіння є менш вартісними, їх легко виготовити самостійно та вони є однаково доступними у всіх  типах місцевостей. На даний момент котли на тверде паливо повітряні вважаються найдешевшим варіантом опалювання завдяки доступності палива та невибагливості конструкції.

Проте найзручнішими в управлінні та експлуатації є електричні котли. Діяльність електричного котла легко регулюється: достатньо лише вказати необхідну температуру в приміщенні.

Теплогенератор твердопаливний призначений для опалювання різних видів площ, особливо масштабних по типу складів і промислових споруд. Повітряний обігрів приміщень володіє цілим рядом переваг перед водяною системою:

  • Економічністю;
  • Застосування системи і різних сезонах;
  • Швидкий нагрів;
  • Компактність.

Проте навіть за таких умов, вважати твердопаливний котел повноцінною вентиляцією не можна.

Повітряний котел не володіє високим рівнем ККД, але відрізняється від водяної системи опалювання рівномірністю розподілення тепла.

Купити повітряний твердопаливний котел в Україні найкраще, довірившись професіоналам своєї справи. Економтепло – спеціаліст із продажу та встановлення котлів. Серед наших товарів: твердопаливні повітряні котли Defro та SWaG, піролізні котли на тверде паливо, газові котли, купити ці твердопаливні котли у Львові можна за доступною ціною із доставкою по Україні.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку


Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук