ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли тривалого горіння (свічі)

Твердопаливні котли тривалого горіння SWaG

Твердопаливні котли тривалого горіння (свічі)

 • Бренд: Неус

Твердопаливні котли тривалого горіння Candle

Твердопаливні котли тривалого горіння

Котлом сьогодні нікого не здивуєш. Вони прості, доступні та використовуються у багатьох будівлях різноманітного типу. Твердопаливний котел ціна на який хоча і є достатньо високою, проте така покупка швидко виправдовує свою вартість та повертається в повній мірі.

Та розвиток індустрії не стоїть на місці і котел на дровах теж пережив ряд вдосконалень. Котли довготривалого горіння – той вид опалювання, який все ще викликає ряд запитань і попит на них не вщухає.

В чому ж відмінність котла тривалого горіння?

Котел тривалого горіння має особливий принцип: горіння палива відбувається за так званим принципів верхнього горіння, що дозволяє йому уникати утворення диму.

Працює такий котел на дровах, або ж на вугіллі. Котел тривалого горіння особливий тим, що він не використовує відразу весь запас палива, а лише його верхню частину. Котел тривалого горіння можна назвати одним із найбільш економічних типів опалювання: він ощадливо відноситься до палива та одночасно дає потужний тепловий ефект.Основними перевагами котла довготривалого горіння можна назвати:

 • Великий час горіння на одному завантаженні палива;
 • Високий рівень ККД ( від 82 до 95%);
 • Економія палива;
 • Доступність матеріалів;
 • Співвідношення ціни та якості;
 • Загальна економічність;
 • Компактність.

твердопаливні котли тривалого горіння

Попри все, котли довготривалого горіння поділяються на універсальні котли та котли на дрова тривалого горіння. Універсальний котел дозволяє застосовувати яка паливо і дрова і вугілля. Дров’яний котел вимагає лише дров.

Свого часу, котли тривалого горіння зробили небувалий прорив у розвитку систем опалювання. Вперше котел-свічка з’явився у Литві і на сьогодні ми маємо майже досконалий продукт, який здатен працювати на одному паливі від двадцяти шести годин до п’яти діб, в залежності від паливного матеріалу.

Який котел вибрати? SWaG, Vita Klimat, Candle, Stropuva – відомі виробники, у якості яких не доводиться сумніватися. Можна і ризикнути та зробити твердопаливний котел тривалого горіння своїми руками, проте за про якість такої продукції судити складно.
Котел тривалого горіння призначений для різних цілей: обігрівання адміністративних, громадських, приватних та промислових будівель, він абсолютно справляється із поставленимкаталог котлів тривалого горіння завданням у будь-якому типі приміщення, мало того – попелу у ньому залишається мало, тому проблем із чисткою такого котла точно не буде.

Котли довготривалого горіння мають більший час горіння аніж піролізні котли, але менший ніж котли з автоматичною загрузкою.

Котли довготривалого горіння Львів, Луцьк чи будь-яке інше місто в Україні представляє широкий вибір котлів. Проте, купити твердопаливний котел довготривалого горіння і не помилитись найкраще, зробивши замовлення безпосередньо в інтернеті, на сайті Економтепло.

Економтепло – це завжди широкий вибір котлів, професійні консультації та встановлення, із нами Ваш котел завжди працює ніби в перший день після покупки!

Запитання та відповіді про твердопаливні котли тривалого горіння

Чи можна довантажувати твердопаливні котли тривалого горіння?
Щоб дати відповідь на дане запитання, потрібно в першу чергу зрозуміти принцип горіння такого типу котлів. Котли довготривалого горіння мають циліндричну форму та горять по принципу свічки. Тобто, завантажене в камеру згорання паливо горить поступово зверху до низу наче свічка. А тепер уявіть собі, що якась частина палива в камері згорання згоріла і Ви вирішили докинути паливо до повного завантаження, не зважаючи на те, що внизу паливо далі горить! Принцип горіння котла відразу порушиться. Вогонь розростеться по всій камері згорання. Котел, що найменше, закипить, у гіршому випадку – його може деформувати!
Отже, висновок: котли довготривалого горіння можна завантажувати лише тоді, коли паливо в камері згорання повністю догорить, гарячу золу необхідно вичистити з котла, або зачекати допоки зола перестане тліти.

Скільки часу горить котел довготривалого горіння на одному завантаженні?
Час горіння котла на одному завантаженні залежить від багатьох факторів. Наприклад:
Чи правильно підібрана потужність котла;
Чи правильно підключений котел в систему опалення;
Чи утеплені стіни та дах будинку (чи великі тепловтрати);
Яка температура повітря на вулиці;
Чи сухими дровами палиться котел і т.д.
Для прикладу, котел довготривалого горіння потужністю 40 кВт на 220 м² слабо утепленого будинку буде горіти:
На дровах вологістю 40% – 7-10 годин;
На дровах вологістю 30% – 16-20 годин;
На дровах вологістю 25% – 20-24 годин;
На дровах вологістю 20% – 22-30 годин.

Яке паливо краще та довше горить в твердопаливних котлах тривалого горіння?
Калорійність різних видів палива істотно відрізняється, тому потужність котла і час роботи на одному завантаженні на різних видах палива буде різною.
Найкраще палити котел сухими дровами твердих порід дерева.
Довше горять дрова більшого розміру, але гірше набирають температуру.
Дрова хвойних порід дерева є більш калорійними, швидше набирають температуру, але також швидше згоряють.

Чи потрібно підключати акумуляційну ємність з котлом довготривалого горіння?
Котел довготривалого горіння, завдяки своїй конструкції та принципу горіння палива у вигляді свічки (горить тільки верхній прошарок палива), не виробляє надлишок тепла. Отже ставити акумуляційну ємність немає потреби. Котел в парі з акумуляційною ємністю має нижчий коефіцієнт корисної дії та більше споживає палива. 
Яка товщина стінок котла довготривалого горіння?
Товщина внутрішніх і зовнішніх стінок у котлах довготривалого горіння сягає від 2,5 до 4 мм в залежності від виробника та потужності котла. Така товщина стінок є оптимальною для котлів такого типу горіння, дає можливість швидше і при менших затратах палива вийти котлу на робочі температури.  

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.