ClickCease

Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Індивідуальне опалення в квартирах

Індивідуальне опалення в квартирах

Хочеться почати з того, що питання опалення в квартирах є не менш важливим, ніж індивідуальне опалення в приватних будинках. Але потрібно відмітити, що в загальних рисах воно не сильно відрізняється від опалення в тому самому будинку. Кардинальною різницею, що може бути в опаленні  квартири, є те, що там Вам, швидше за все, не вдасться встановити твердопаливний котел, але стосовно теплового насосу, газового та електричного котлів, то, в принципі, встановити можна без проблем. Що є важливим при встановленні індивідуального опалення в квартирі? Рекомендуємо використовувати засоби, які захищатимуть вас від потопу. А саме, від протікання води є спеціальні системи, які перекривають воду в разі, коли Ви починаєте когось або щось затопляти. Також, якщо, наприклад, Ви хочете встановити теплу підлогу, тоді в такому випадку рекомендуємо звернутися до виробника, який дає гарантію разом із страхуванням. Ми співпрацюємо з виробником, який дає таке страхування на десять років і, якщо Ви когось затопите через те, що потекла тепла підлога, що в принципі малоймовірно, але така ймовірність завжди існує, то тоді цей виробник компенсує всі фінансові затрати Вам, Вашим сусідам і сусідам Ваших сусідів. Грубо кажучи, покриває всі затрати.

Індивідуальне опалення в квартирах робиться переважно в новобудовах. Але я би хотів звернути Вашу увагу та порекомендувати: якщо є така можливість, то краще відмовтеся від стяжок забудовника, тому що вони всі ідуть криві. Якщо Ви замовите стяжки наперед і Вам заллють їх, а в майбутньому захочете зробити теплу підлогу, то доведеться розрахуватись за ті стяжки, що Вам залили, потім збити ті стяжки, за які заплатили, потім їх зібрати і винести, або заплатити комусь, щоб їх винесли, далі заплатити за те, що їх вивезуть, намотати теплу підлогу і залити заново стяжки. Як на мене, краще при можливості, відмовитись від тих стяжок.

Зверніть свою увагу на радіатори, які пропонує в більшості випадків забудовник, а це переважно радіатори в середньому температурному режимі. Якщо Ви захочете встановити конденсаційний котел чи тепловий насос, то Ваша система в такому випадку не буде працювати максимально ефективно. Якщо є така можливість, краще самостійно придбати потрібні Вам радіатори хорошої якості, які будуть працювати економно в правильному температурному режимі.

Відвідуючи більшість новобудов, можу порекомендувати: якщо у Вас є можливість відмовитись від газового котла, запропонованого забудовником, то краще Вам це зробити. Тому що ці котли є бюджетними, вони є найдешевшими і найменш якісними. Якщо у Вас буде можливість, то просто купіть  цей котел  за вартістю нормального котла. Я не кажу Вам купувати його у саме у нас, але, якщо у вас буде така можливість, то краще самому підібрати котел.

Окрім того, забудовник, як правило, (я не можу стверджувати, що це є всюди, але, як правило) використовує не найдорожчі, не найякісніші матеріали. Не завжди він продає їх за адекватними цінами. Також, при влаштуванні системи індивідуального опалення в квартирах, не потрібно забувати про керування нею. Банальний приклад: одному нашому працівникові вдалося перейти на індивідуальну систему опалення і це в історичній частині міста Львова. Коли він встановив собі сучасний газовий котел і перші два тижні користувався без автоматики, то, так щоб Ви розуміли, в нього використання на добу було порядком 4 кубів газу. Після того, як він встановив програматор, де можна було робити надільне програмування, і газовий котел почав працювати не по температурі теплоносія, а по температурі в приміщенні, споживання газу скоротилося фактично вдвічі. Я не кажу, що програматор обов’язково скоротить використання газу вдвічі, але в тому випадку так воно сталося. Так, хороша автоматика економить десь 25%, середні показники – це 25% на використання газу, електроенергії чи дров.

Загалом, підсумовуючи всю вищесказану інформацію, якщо Ви хочете мати якісну систему опалення з сучасним і зручним керування, та з належним комфортом користуватися нею, то закликаю Вас: звертайтеся до нас і ми обов’язково будемо раді допомогти Вам в вирішенні вашого питання по опаленню індивідуальної квартири.

 


Comments are closed.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на карті



Замовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук