ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли Львів

твердопаливні котли львів

Попри величезний вибір приладів для опалювання, популярність твердопаливних котлів не зменшується, а за останній час навпаки різко зросла. Твердопаливні котли мають ряд принципових відмінностей, які їх різко вирізняють із основної маси опалювальних пристроїв, тому як купити твердопаливний котел, необхідно ще розібратись.

Твердопаливні котли відгуки на них традиційно позитивні.

Розрізняють такі типи твердопаливних котлів як:

Твердопаливні котли у Львові – це саме та продукція, яку точно не оминув розвиток галузі, адже за останні кілька років твердопаливні котли на дровах значно удосконалились і тепер цей вид опалювання гордо представляє моделі із надзвичайно високим рівнем ККД, екологічністю та доступною ціною.

Проте, традиційні котли на твердому паливі теж не страждають на відсутність попиту. Основна заслуга твердопаливних котлів – їх невибагливість. Більшість моделей не потребує додаткових навичок та знань для користування котлом, а паливо для котла (переважно дерево чи вугілля) доступне як у Львові та і в Україні загалом.

Застосування твердопаливних котлів Львів має зміст як у приватних будівлях у великому місті, для опалювання промислових підприємств, так і у містах чи селах, де відсутнє газове підключення. Котел швидко окупається та довго зберігає тепло.

За умов різкого подорожчання ще донедавна такого популярного газу, твердопаливний котел стає гідною заміною. І ось чому:

Твердопаливний котел на пеллетах у порівнянні із газовим котлом має триваліший термін експлуатації, він доступніший для купівлі та швидше окупається. Окрім того, твердопаливний котел є значно економічнішим за свій газовий аналог та електричні котли.

Як вибрати твердопаливний котел?

Основне, що потрібно знати про твердопаливні котли Львів, Рівне чи будь-які твердопаливні котли українського виробництва – це матеріал із якого вони виготовляються.

Твердопаливні котли бувають чавунні, або ж сталеві.

Чавунний твердопаливний котел – це надзвичайно витривалий механізм, який здатен служити більше ніж двадцять років. Вони є дуже компактними та мають високий рівень тепловіддачі. Майже усі елементи чавунного котла легко замінити чи відремонтувати, котел із чавуну майже не піддається корозії, чим ще раз гарантує свою довгу службу.

Сталевий котел характеризується стійкістю до ударів, витривалістю до перепадів температур та чудовою ремонтопридатністю. У сталевого котла дуже легка конструкція, яка сприяє підвищенню ККД пристрою, його легко чистити та транспортувати.

Купити твердопаливний котел Львів, який довго служитиме – значить придбати котел від надійного виробника, тільки так можна забезпечити собі по-справжньому якісний продукт. Одними із провідних брендів виробництва твердопаливних котлів є: SWAG, Vita Klimat, SAS, Viadrus, Kalvis, Bosch, Centrometal.

Купити їх можна на сайті Економтепло. Економтепло – це завжди широкий вибір найкращої продукції та цілий комплекс із монтажу та обслуговування твердопаливних котлів у Львові.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук